۱۳۹۶ مرداد ۲۵, چهارشنبه

قتل کودک ۷ ساله در جیرفت در پی اختلافات خانوادگیکودک ۷ ساله‌ای در جیرفت به دلیل اختلافات خانوادگی با سلاح جنگی به قتل رسید.
به گزارش تارنگار حقوق بشر در ایران به نقل از ایلنا، یک کودک ۷ساله‌ای ، بخاطر اختلافات خانوادگی توسط قاتل ، مورد اصابت گلوله قرار گرفت و جان باخت.
سرهنگ ملایی، فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت ضمن تأیید این خبر اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس، از وقوع قتلی در شهرستان رودبار جنوب و احتمال فرار قاتل به شهرستان‌های مجاور، کارآگاهان پلیس آگاهی با فعالیت‌های اطلاعاتی و همکاری مردم، سرنخ‌هایی از محل اختفاء قاتل در حومه شهر به‌دست آوردند.
وی خاطرنشان کرد: مأموران پلیس آگاهی شهرستان جیرفت و شهرستان رودبار جنوب، قاتل را در عملیاتی غافلگیرانه شناسایی و دستگیر کردند.
ملایی در رابطه با جزییات وقوع قتل اظهار داشت: قاتل کودک خردسال را به دلیل اختلافات خانوادگی با سلاح جنگی مورد اصابت گلوله قرار داده و از محل متواری شده بود که پس از گذشت ۱۰ روز از ارتکاب جرم، دستگیر شد.
این مقام انتظامی یادآور شد: متهم مواردی ازجمله تیراندازی‌های ایذایی، ایجاد رعب و وحشت و شرارت را در پرونده خود ثبت کرده است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر