۱۳۹۶ اردیبهشت ۱۱, دوشنبه

(سلام ای خانم وزیر ؛ خانم سفیر ؛ سلام ای بانوی محجبه) (( ندا حسینی ))


عکس ‏‎Hadi Zareh‎‏

خوش آمدی به وطن ، بوی اسلام ناب محمدی میدهی خانم ،از آغوش اسلام باز میگردی ، آغوشت را بگشا
خانم عزیز علاقه شما به اسلام و حجاب در این اندک زمان سفر بسی شگفت انگیز و حیرت زاست .
آیا از ایران برگشتی چادر و روسریت را آورده ای ؟
آیا مهر و سجاده ات را با خود آورده ای ؟ دو رکعت نماز شکر و سعیکم مقبول و مشکور با هم به جا آوریم .
آیا به عنوان یک بانوی محجبه معتقد  با روسری و سجاده در ضیافت ورود شما به سفارت در ایران شرکت کرده اید ؟
 راستی نکند حالا که برگشتید بمب بسته باشید به کمر و خود را در مجلس سوئد به نام اسلام ناب محمدی انتحاری کنید ؟!
آیا آموزشهای لازم جهت ورد مستقیم به بهشت با کشتن و شکنجه و آزار انسانها را با روسری  در حوزه علمیه کسب نموده ای ؟
آیا دوست داری به جهاد نکاح بپیوندی و با تمامی وجود و جسم و جان به اسلام و مسلمین کمک کنی ؟
 آیا موافق هستی در ازای امضا قرارداد در سفر بعدی به مرقد امام رضا در مشهد یا قم بروی و با چادر سیاه عبادت کنی ؟
 آیا نمیدانستی بخاطر همین روسری دختران و زنان ایران هر روز و هر ساعت مورد شکنجه و آزار و توهین و تهدید و زندان قرار میگیرند ؟
آیا قراردادهای حلال بسته ای ؟صیغه عقد اخوت با نظام جمهوری اسلامی ایران  هر ساعت چند تومان و چند کرون بود ؟
تو میدانی پول آن قراردادها از خون ملت ایران گرفته شده است ؟ هر ریال و هر کرون  از پول مفاد این قراردادها به بهای پول خون ،زندگی و آزادی مردم ایران است .
خانم وزیر و وکیل و سفیر :
ای بشر دوست ،ای حامی حقوق بشر ،ای بانوی مسیحی و مسلمان و معتقد به حقوق بشر
 چرا و چطور درباره این همه تهدید و تعقیب و آزار و شکنجه و زندان و تبعید و اعدام و مرگ در زندان بزرگ جمهوری اسلامی فاشیست سوالی نپرسیدی ؟
چرا درباره حقوق اقلیت ها ی مذهبی ،بهاییان و  روزگار مسیحیان در ایران و نوکیشان مسیحی زندانی و تحت تعقیب حتی یک کلام نگفتی ؟
چرا درباره حقوق بشر در ایران حتی یک سوال نپرسیدی ؟
 چرا از انسان و حق زندگی چرا از زنان و کودکان ، از فقر و فحشا و اختلاس و حکم قطع ید و سنگستر و اعدام در خیابان و ورزشگاه و در خفا نپرسیدی ؟
 خانم معتقد به حقوق بشر ای مادر ای زن ،چرا درباره این همه مادر داغدار زندانی که بچه هاشان را کشتند و به خاک سپردند بی هیچ نشانی ، درباره این همه زندانی زن سیاسی نظیر نرگس محمدی ، نسرین ستوده وکیل آزادی خواه ،آتنا فرقانی کاریکاتوریست مخالف اعدام ،درباره نازنین زاغری به دور از همسر و فرزند و آتنا دائمی و زینب جلالیان و فریبا کمال‌آبادی و هنگامه شهیدی و مریم نقاش زرگران و هزاران زن کشته شده و اعدام شده و اسیر در چنگال مخوف نظام جمهکری تزویر و خفقان و اعدام اسلامی ایران حتی یک حرف یک حرف حتی نگفتی ؟
آه بانوی عزیز طرفدار حقوق بشر ای معتقد و حساس و نازک دل،یاداوری  حال زندانیان سیاسی در اعتصاب غذا مثل ارش صادقی و بسیاری دیگر ،خاطر نازکت مکدر میشد یا عیش بزم و مهمانی سفارت اجازه نمیداد ؟
 چرا درباره دکتر احمد رضا جلالی ،استاد دانشگاه که به دعوت خود جمهوری اسلامی ایران برای کنفرانس به دامگاه تزویر پا نهاد و به حکم جانیان حکومتی خونخوار بیش از سه ماه است در انفرادی و به اعدام محکوم شده و در اعتصاب غذاست هیچ سخن نگفتید ؟ چرا برای نجات و آزادی او و هزاران زندانی گروگان محکوم به اعدام هیچ تلاشی نکردید ؟
 همه امید همسر دکتر جلالی و تمام ایرانیان آزاده و جهانیان به سفر شما بود که برای نجات احمد رضا از چنگ خون آلود حاکمان جمهوری اعدام اسلامی تلاشی بکنید .
آما شما با دو دست لطیف خویش ،آن سیه دست سیه داس ،سیه دل ،دست  حاکمان جمهوری عدام و زندان اسلامی ،بر گلوی مردم سرزمین ایران را به گرمی فشردید و با افتخار و حس پیروزی برای امضای چندین قرارداد به خاک و خانه خودتان برگشتید ؟
 شما میدانید از وطن رانده یعنی چه ؟شما میدانید عزیزانت ،خانواده ات ،بچه هایت ،همسرت را پیش چشمت به اسم مخالفت با رهبری و خامنه ای و به نام اسلام و دشمنی با نظام بکشند و جنازه کبود عزیزت را ناگهان تحویلت بدهند که شبانه به تنهای با دست خودت خاک کنی یعنی چه ؟؟
 احمد رضا جلالی و هزاران زندانی هنوز در زندان هستند و بی شمار مردان و زنان و کودکان از ترس جان در فرار و تبعید و شکنجه و روز شماری میکنند برای لحظه اعدام و مرگ
 یادت نرود روسری خوشرنگت را ،حجابت را رعایت کن و با خلوص نیت و اعتقاد کامل به خدا و مسیح و اسلام ناب محمدی دعا کن برای قراردادها ی پر پول بعدی ، ما داغدار بهترین فرزندان سرزمین ایران تلاش میکنیم برای آزادی و انسانیت و امنیت برای کودکان تا ترانه زندگی را از خاطر نبرند .

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر